Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#31 2011-10-08 14:13:19

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Wesołe miasteczko

-Hai. - uśmiechnęła się weselej, będąc jednak nieco zaskoczona tym gestem Amu. Ale jednak tak bardzo się tym nie przejmowała. Ange uśmiechała się, widząc, że Nazumi jest szczęśliwa. Blondynka umiejętnie, poprowadziła różowowłosą do jej domu [zt]

Offline

 

#32 2011-10-08 14:29:02

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Wesołe miasteczko

Amu uśmiechnęła się poszła za Nazumi . Ran, Miki i Su również się uśmiechnęły , tak samo jak Ange .[zt]

Offline

 

#33 2011-10-12 21:08:52

Nadeshiko

Gość

Re: Wesołe miasteczko

Przyszedłem do miasteczka
[zt]

Ostatnio edytowany przez Nadeshiko (2011-10-25 14:48:39)

 

#34 2012-01-10 20:56:33

Ikuto

Gość

Re: Wesołe miasteczko

Szybko dotarł granatowowłosy z Amu na rękach do wesołego miasteczka co o tej porze było wyłączone jeszcze przez chwile popatrzył się Ikuto na Amu i powiedział do niej - no możesz otworzyć już oczy -

 

#35 2012-01-12 18:27:49

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Wesołe miasteczko

Amu słysząc że już dotarli , otworzyła oczy i rozejrzała się. Widząc , że znajdują się w wesołym miasteczku uśmiechneła się. Mogła się tego domyślić, że zabierze ją tutaj.

Offline

 

#36 2012-01-12 21:40:10

Ikuto

Gość

Re: Wesołe miasteczko

- widzę, że jesteś radosna - powiedział Ikuto spoglądając zarazem na Amu a w głowię miał tylko myśl " udało mi się sprawić, by zagościł na jej ustach uśmiech teraz tylko trzeba sprawdzić, by pozostał jej ten uśmiech " po tej myśli granatowowłosy powiedział do Yoru - Yoru zrób to - a Char już wiedział co Ikuto ma na myśli i następnie poleciał, by włączyć prąd.

Słysząc Ikuto , Amu spojrzała w jego stronę. Zaraz potem zauważyła , że wesołe miasteczko "ożyło". Dopiero po chwili , różowo-włosa zorientowała się że granatowo-włosy trzyma ją na rękach.
- Etto... mogę zejść? - zapytała , choć wiedziała że Ikuto zaraz ją odstawi na ziemię.


Ikuto spojrzał na różowo włosą i uśmiechnął się do niej, a następnie ją postawił na ziemie delikatnie tak jak, by troszczył się o nią, a następnie odpowiedział - proszę, ale nie widziałem w tym nic złego w końcu wyglądałaś na zadowoloną - i po chwili zaczął śmiać się lekkim głosem tak, by różowo włosa się nie ze złościła.

Cały Ikuto. Amu westchneła jedynie , ale mimo to na jej twarzy nadal gościł uśmiech. Różowo-włosa przeszła pare kroków , po czym odwróciła się i spojrzała na granatowo-włosego.
- No więc ... co robimy? - zapytała


- my ? - zapytał się zdziwiony chłopak, lecz po chwili dodając - my nic nie robimy, ale, za to ty spróbuj się dobrze bawić -, a następnie wskazał ręką karuzele i mówiąc jednocześnie - ty spróbuj pojeździć na tej karuzel a ja posiedzę na ławce -, a następnie granatowowłosy odwrócił się i zaczął powoli iść w stronę ławki.

 

#37 2012-01-13 00:04:07

Ikuto

Gość

Re: Wesołe miasteczko

"Co ja dziecko jakieś jestem." pomyślała Amu , po czym podeszła do Ikuto.
- Panie dorosły , a może pan również skorzystał z atrakcji tego parku zabaw ? - powiedziała sarkastycznym tonem , choć zła na niego nie była.
Po prostu chciała , żeby i on trochę się zabawił.


- ja ? nie dzięki ja się namęczyłem samy patrzeniem na to - odpowiedział granatowowłosy zaraz odwracając głowę w prawo i po chwili powiedział pod nosem - chce bym wyglądał jak głupek czy co ? -, lecz te słowa wypowiedział dość cicho i raczej dziewczyna nie mogła ich usłyszeć.

Amu westchnęła ciężko. Już chciała iść go przekonywać , ale jednak odpuściła to sobie. I tak pewnie by się nie dał przekonać. Nic nie mówiąc odeszła od niego i zaczęła wędrować w różnych kierunkach. Nie minęła chwila , a różowo-włosa zniknęła z pola widzenia Ikuto. Po chwili , gdy tak chodziła , z jej twarzy zniknął uśmiech. A to wszystko przez to , że przypomniała sobie o wyjeździe.

kuto spoglądał kontem oka na dziewczynę odchodzącą aż znikła mu z pola widzenia w, tedy chłopak powiedział - ja nigdzie nie idę jej szukać, ale ty Yoru miej oko na nią - powiedział granatowowłosy, lecz po chwili dodając - a bym zapomniał rób tak, by cie Amu nie zaważyła ! -, a następnie Ikuto położył się na ławce ( plecami leży na ławce )

Różowo-włosa szła powolnym krokiem. Rozmyślała nad tym jak będzie w Tokio. Jaka będzie jej nowa szkoła . Czy pozna tam nowych znajomych. Po chwili zauważyła przed sobą karuzele z dużymi filiżankami. Nic nie mówiąc weszła do jednej z nich i usiadła. " Jak wrócę do domu to muszę napisać szybko list , a z samego rana zanieść go do szkoły." pomyślała. Zastanawiała się również , czy nie powiedzieć mu o tym wyjeździe. Jednak szybko zrezygnowała z tego pomysłu.

Yoru szybko odszukał różowo włosą i uważnie się jej przyglądał z ukrycia, lecz widział, że dziewczyna jest coraz bardziej smutna a wiedział, że jego pan specjalnie Amu zabrał, by była radosna i w, tedy postanowił złamać zalecanie pana i tym samym podleciał do dziewczyny - dla czego jesteś smutna ? przecież dobrze się bawiłaś - zapytał się Char zarazem kręcąc się razem z filiżanką w kółko.

Amu słysząc , że nagle ktoś odezwał się , podskoczyła ciut w górę , ale zaraz znów usiadła. Zobaczyła , że to Yoru był sprawcą tego. Westchnęła cicho.
- Nie jestem smutna . - odpowiedziała cicho.

- wiesz, że jestem Char Ikuto prawda ?, więc powinnaś wiedzieć, że potrafię tak samo wyczuć to czy jesteś smutna, ale to tylko dzięki panu to potrafię - odpowiedział Yoru zarazem podlatując bliżej do Amu a w głowię miał tylko, to by powiedzieć o tym panu tylko trochę się obawiał, że mu się dostanie za to, że pokazał się Amu.

 

#38 2012-01-13 07:20:39

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Wesołe miasteczko

- Możliwe Yoru, ale ja nie jestem smutna. - odpowiedziała różowo-włosa.
Dziwiła się troche bo za każdym razem gdy to mówiła , starała się sobie to wmamiać. Ale raczej nie była wiarygodna z tym obecnym wyrazem twarzy , więc zaraz na jej twarzy pojawił się mały , wymuszony uśmiech.

Offline

 

#39 2012-01-13 11:00:29

Ikuto

Gość

Re: Wesołe miasteczko

- jak uważasz - powiedział Yoru, lecz taki głosem, że dało się odczuć, że nie wieży w to i coś planuje i tak było, gdyż Char miał już w planach polecić do Ikuto i mu o tym powiedzieć, lecz, by się nie zdradzić to powiedział do różowo włosej - jak, by, co to mnie nie widziałaś dobrze ?, bo muszę zobaczyć co pan robi - mówiąc te słowa Yoru w tym czasie podleciał do Amu na tyle blisko, by mógł usiąść jej na kolana i spojrzeć swym ciepłym a zarazem żartownisia spojrzeniem, lecz w jego oczach było widać naprawdę coś takiego ciepłego i przyjemnego, że każe jego wzrok wierzyć w to, co mówi.

 

#40 2012-01-13 13:52:55

Ritta

Gość

Re: Wesołe miasteczko

Jako ,że Ritta zawsze szukała Azuki zobaczyła Amu i Yoru-Engi morze się dosiądziemy do nich wydają się być mili-powiedziała Ritta przechylając głowę i patrząc na charę -dobrze tylko uważaj radze ci się nie przywiązywać-odpowiedziała z powagą na twarzy Engi po chwili Ritta znalazła się tuż koło Amu w filiżance.

 

#41 2012-01-13 14:40:27

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Wesołe miasteczko

Amu widząc siadającego na jej kolanach Yoru nic nieodpowiedziała. Jedynie westchneła , po czym posłała mały uśmiech w stronę chary .
- Dobrze . - odpowiedziała , a następnie pogłaskała charę kota.

Offline

 

#42 2012-01-13 15:39:26

Ikuto

Gość

Re: Wesołe miasteczko

Yoru tylko spojrzał na dziewczynę, która się dosiadła i zarazem pomyślał " nie proszony gość ? Ikuto się to nie spodoba ", a następnie spojrzał się na różowo włosą i powiedział - to ja lecę zobaczyć co robi mój pan dobrze ? - zapytał się spoglądając Amu w oczy, lecz jego uwagę nie była skupiona cała na różowo włosej, gdyż obok siedziała dziewczyna inna, a to Yorego strasznie denerwowało, bo nawet nie zapytała się czy może dosiąść.

 

#43 2012-01-13 16:20:49

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Wesołe miasteczko

Różowo-włosa kiwneła jedynie głową. Ona również zauważyła , że ktoś dosiadł się do niej. " Ciekawe co ona tutaj robi o tej godzinie ..." pomyślała , po czym posłała dziewczynie uśmiech.

Offline

 

#44 2012-01-13 16:37:06

Ritta

Gość

Re: Wesołe miasteczko

Ritta cały czas patrzyła na Yoru myśląc jaki to jest słodziutki lecz po sekundzie Engi walnęła ją w głowę po czym powiedziała-to nie jest towarzystwo dla nas Ritta oni tu nie przyszli z powodów takich jak ty-powiedziała Engi z dumą w głosie po czym jej właścicielka spojrzała na nią kątem oka-wiesz co Engi to nie jest byle jaki powód to cel dla którego poświecę całe życie jeśli będzie trzeba-powiedziała wstając po chwili zauważając ,że zrobiła z siebie głupią"super pewno teraz sobie myślą co to za idiotka"pomyślała po czym wykonała Chara Change w której jej włosy pod koniec zmieniały się w dość spore skrzydła ale i tak mniejsze niż w jej Chara Nari.Po wykonania Chara Change odbiła się od ziemi i poleciała na diabelski młyn ale ta żeby mieć widoczności na wszystko co się dzieje w filiżance w której był Yoru i Amu

Ostatnio edytowany przez Ritta (2012-01-13 16:37:29)

 

#45 2012-01-13 17:17:21

Ikuto

Gość

Re: Wesołe miasteczko

Gdy Char Yoru zobaczył, że Amu nie ma nic przeciwko, by poleciał zobaczy co u jego pana się działo to wyleciał z filiżanki i zaczął lecieć w kierunku, z którego przyleciał, lecz na chwile się zatrzymał, by zobaczyć co ta nowa dziewczyna robi, gdy zobaczył, że zrobiła Chara Change to pomyślał se " może jednak Amu tu nie zostawiać, ale sam nic nie zrobię " po tej myśli zaczął szybko lecieć znaleźć swego pana, gdy już znalazł Ikuto to zobaczył, że chłopak już nie leży na ławce a przygląda się dziewczynie co stoi na diabelskim młynie, gdy Yoru podleciał do Ikuto to chłopak powiedział - Yoru wiesz kim jest ta dziewczyna i co z Amu ? - wypowiedział te słowa z wyrazem twarzy niezaspokojonej, lecz po chwili Yoru odpowiada - nie wiem, co to za dziewczyna, ale zjawiła się znikąd i była koło Amu -, gdy granatowowłosy usłyszał co powiedział jego Char to od razu zrobił z Yoru Chara Change i poleciał do Amu, gdy zobaczył różowo włosą to podszedł do niej wyciągając rękę i mówiąc - tu jesteś, choć już, bo robi się późno odprowadzę cię do domu -, gdy mówił czułym głosem do Amu to, co chwilę spoglądał na dziewczynę co stała na młynie, lecz jego spojrzenia były podejrzliwe.

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.harakiri.pun.pl www.aod-plemiona.pun.pl www.inightwood.pun.pl www.lekarski3.pun.pl www.gim2zuromin.pun.pl